استوديو در غارهای تورابورا !!!
ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٥/٥   کلمات کلیدی:

ایمن  الظواهری که مرد شماره دو القاعده نامیده می شود بار دیگر نواری را روانه بازار رسانه یی کرد. القاعده  در کشتار مردم بی گناه بویژه عراقی ها ید طولایی دارد.

ابومصعب الزرقاوی دست راست الظواهری که مدتی پیش در عراق کشته شد فتوای قتل عام شیعیان را صادر کرده بود. او مثله کردن شیعیان و منفجر نمودن مرقد مطهر امامان شیعه را عبادت می دانست.

الظواهری در تازه ترین نوار ویدئویی که روز بنجشنبه  منتشر شد خواهان پیوستن به مقاومت بر ضد اسراییل در هر گوشه دنیا از اندلس تا  عراق شده است!!!.

دور از ذهن نیست که دراینده یی نزدیک در گوشه یی از  دنیا بمبی در میان مردم منفجر شود تا به مقاومت  مشروع در برابر اسراییل خدشه وارد شود.

نوار ویدیویی تازه یی که از الظواهری منتشر شد بی تردید در یکی از مجهزترین استودیوها  بایستی ضط شده  باشد. نورپردازی – ترکیب رنگ ها  - بک گراند تصویری - نورافکن های نوین و صدای بدون هام نشان می دهد که دست کم تصویربرداری ان حرفه یی است.

   سرویس جاسوسی امریکا مدعی است  الظواهری با سایر رهبران القاعده  در کوههای سر به فلک کشیده تورابورا در غارها مخفی شده اند.

 معمای این که چگونه سران القاعده و طالبان  پس از سال ها نه  از گرسنگی تلف شده اند و نه دستگیر - هنوز حل نشده است.

 

باور کردن این نکته که چنین استودیویی بدون بهره گیری از برق در منطقه مرزی کوهستانی بین افغانستان و پاکستان در غاری ایجاد شده باشد به اندازه ادعای خلبانی بوئینگ 7۴۷ توسط  محمد عطا در 11سپتامبر شگفت انگیز است.