تحریم های هوشمند!!!!

هوشمندانه پسوندیه که همیشه در خبرهای مربوط به تحریم های امریکا بر ضد جمهوری اسلامی ایران  اورده می شه. برای اثبات این که واقعا امکان اجرای تحریم در قرن بیست و یکم وجود نداره ، نیازی به استدلال نیست. برخی اوقات اما شگفت زده می شم از این همه هوشمندی !!! که در نظام سیاسی ، اقتصادی و امنیتی غرب به رهبری امریکا وجود داره.

  تصمیم غربی ها گاهی انقدر خنده داره که انسان در عاقل بودن تصمیم گیرندگان هم تردید می کنه. مدتی پیش عملیات گسترده مشترکی از سوی سازمان سیا و وزارت خزانه داری امریکا با کمک وزارت اقتصاد ،‌نظام بانکی و سیستم امنیتی المان صورت گرفت . این تصمیم برای اجرای تحریم های هوشمند برای فلج کردن جمهوری اسلامی بود.!!!

  بلوکه شدن پنج هزار دلار، حاصل این عملیات پیروزمندانه دو قدرت غربی بود. اصل ماجرا هم این بود که  " جعفر عزیزی " خبرنگار صدا و سیما  از برلین این مبلع را برای ابراهیم شکوری خبرنگار صدا و سیما در نیویورک حواله می کنه.

منابع اطلاعاتی امریکا و المان با تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات منابع جاسوسی انسانی و الکترونیکی شون در می یابند که نام فرستنده پول در فهرست تحریم ها قرار داره .!!!

بسرعت شبکه های امنیتی و بانکی به قول خودشون بین المللی دست به کار می شند و پول را بلوکه می کنند. شکوری که از نرسیدن حواله شاکی می شه جریان را از بانک مقصد در نیویورک جویا میشه که می شنوه اقای " عزیز جعفری " در فهرست تحریم ها است.

  پس از مدتی روشن شد که سیستم اطلاعاتی و امنیتی غرب اقای " جعفر عزیزی " خبرنگار صدا و سیما را با سردار " عزیز جعفری " فرمانده سپاه پاسداران اشتباه گرفته.!!!

 در شگفتم که امریکایی ها با این همه هوش چگونه مدعی رهبری جهانند. مدتی زمان برد تا اثبات شد که این اسمش " جعفر " و  دیگری " عزیز" . دوم : فامیل اولی " عزیزی " است و دیگری " جعفری " . سوم هم این خبرنگاره و دیگری پاسدار.

چهارم : اولی در برلین زندگی می کنه ، دومی در تهران. پنجم هم برای حلال شدن مواجب این همه مزدوری که دارید دست کم می گفتید عکسهاشون را با هم مقایسه کنند.

  ششم هم اینکه اصلا " عزیز " نام مستعار فرمانده سپاهه.!! هفتم:نکنه این جماعت چاخان " پشت به خانه پدری "‌، بازم ‌سرتون کلاه گذاشتند و گفتن که این دو نفر یکی اند.!!! 

هشتم هم حالا پنج هزار دلار چیه که این قدر جار و جنجال و بگیر و به بند راه انداختید.

 نهم هم اینکه خداوند به حق ماه مبارک رمضان ، همه مرضای قلبی را شفا بده که دنیا از دست و زبان و عملشون این قدر به دردسر نیفته.

/ 9 نظر / 49 بازدید
مهدیه پوریادگار

سلام بگذار اینها به دلقک بازی هایشان ادامه دهند که ما چترمان خداست.... و دیگر اینکه آمین بلند می گم به دعای قشنگتون که متاسفانه اینجور مرضا! کم هم نیستند و باز متیاسفانه روز به روز در حال افزایشند![گل]

صمد کریمی

به نام خدا با سلام خدمت شما دوست عزیز وبلاگ بسیار زیبا و پر اطلاعاتی دارین . من هم از مطالب شما استفاده می کنم . امیدوارم این استفاده دو طرفه باشه . من منتظر شما در وبلاگم هستم . امیدوارم بیاین چون بعضی از مطالبم بسیار مهمه . با تشکر

حسن بهشتی ژور

استاد عزیز جناب اقی عابدینی دست شما درد نکند خیلی جالب نوشتید یادم می اید وقتی آقای عزیز جعفری بجای اقای رحیم صفوی فرمانده سپاه شد بی بی سی فارسی هم بین اقای محمد جعفری که ان موقع معاون اقای لاریجانی در شورای امنیت ملی بود با اقای عزیز جعفری اشتباه گرفته بود و اقای هوشنگ حسن یاری کارشناس بی بی سی هم حسابی در باره اقای محمد جعفری صحبت می کرد به خیال انکه او فرمانده سپاه شده است

roz mary

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn khoda azabeh 2 jahan be in khaenan bedahad

دخو

با سلام به لطف پروردگار قادر متعال دشمنان ما کر و کور لال شده اند و دیگر نمی فهمند

علیرضا

سلام و عرض ادب. اميدوارم حالتون خوب باشه . من ميخوام ازتون راهنمايي بگيرم . من بينهايت علاقه مند كار اجرا و گويندگيم .سوالم اينه كه از كجا بايد شروع كنم ؟ ترم آخر مهندسي مكانيك هستم .ده واحدم مونده . نيمچه صدايي هم دارم . احساس ميكنم كه استعداد اين كار رو هم دارم . كجا بايد مراجعه كنم؟چيكار بايد بكنم براي شروع كار؟حاضرم همه تلاشم رو انجام بدم و هر چقدر لازمه انرژي بذارم . ميدونم شايد يه خورده پر رويي باشه اما حاضرم هر موقع و هر جايي شما بفرمايين حضوري خدمتتون برسم تا راهنماييم كنين .چون حاضرم واسه اين هدفم هر كاري بكنم . منتظر جوابتون هستم . به خدا با اينكه جايي تجربه ندارم اما باور كنين همين الانش مطمئنم از خيلي از مجريايي كه الان مشغولن بهتر اجرا ميكنم.احتمالا به نظرتون خيلي اعتماد به نفس اضافي دارم اما حاضرم هر جايي لازم باشه تست بدم . ممنونتون ميشم بزرگواري بفرمايين و كمكم كنين .

سیاوش

سلام دوست عزیز به این سوال من پاسخ دهید جوابش به میل یا وبلاگ من ارسال کنید منتظر بازید شما هستم چرادر ایران به ورزش پرورش اندام بدنسازی و خبرها و مسائل پیرامون ان توجهی نمیشود ما قهرمان همیشگی اسیا وجهان هستیم؟

سامانی - اصفهان

آخرین خبرهای (به روز) وبلاگ "شبکه های ماهواره ای و دیجیتال صدا و سیما" را تا ساعت 02:00 بامداد روز شنبه، 9 مهرماه 1390 در آدرس ذیل دنبال کنید: “شبکه های ماهواره ای و دیجیتال صدا و سیما” http://ferekansirib.blogfa.com