تدارک خبری بزرگترین رخداد عالم

هزاران هزار انسان  معتقد از شرق و غرب گیتی برای انحام مناسک به مکه مکرمه امده اند.ابن برگترین اجتماع سالانه بشریت است که در عین کثرت نژاد- ملیت - زبان و رنگ به وحدت رفتار رسیده اند.

 

 لطف حق مرا نیز بسان خسی درمیقات به این دیار کشاند تا در زمره لبیک گویان قرار گیرم.شبانگاه به حلفه طواف کنندگان بیوستم.

ایات نوشته به رنگ طلایی روی پرده سیاه بسی هنرمندانه است.کعبه در پرتو نورها ی زمینی و اسمانی انقدر با صلابت است که گویی تا عرش استمرار دارد.

 

تصور  زمانی که حجت حق با تکیه بر کانون این طواف به همه جهانیان فراخوان دهد شیرین است. این که شیوه ابلاغ پیام اقا چگونه خواهد بود در اندیشه ام نمی گنجد. این که ایا در حلفه یاران - سربازان رسانه یی هم هستند برایم روشن نیست.

 

 در این که بسیار  کسان منتطر ظهورند تردیدی نیست اما به نظر می رسد فرهنگ انتظار هنوز شایسته یک جامعه مهدوی نیست. شاید حوزه رسانه بایستی بیشقدم شود چرا که هم باید خودش را اماده کندو هم زمینه ساز ایجاد امادگی در دیگران باشد.

 

 جای جای مکه نشان از ان دارد که بیامبر اعظم با  ابزار این دنیایی ابلاغ رسالت داشته است. بسیج مردم و فرماندهی لشکر تا به سامان رساندن جامعه و رهبری امت هم در این مقوله می گنجد. پس امام زمان هم شاید این گونه عمل کند مگر اراده  حق بر چیز دیگری تعلق گیرد.

 

  در این اندیشه ام که اقایمان اگر فردا  با ایستادن در کنار کعبه فراخوان دهد ایا ما دوستدارانش  درحوزه رسانه یی به قدر کفایت به شیوه های انتقال بیام نوین اگاهی داریم.

 چگونه است که برای بوشش یک رویداد از پیش به استقرار اس ان جی - مکان یابی دوربین ها – نورپردازی و... می اندیشیم اما هنوز پوشش بزرگترین رویداد عالم  را در دستور کار قرار نداده ایم.

 

...و کلام اخر اینکه ایا برای تدارک لشکر رسانه یی و تجهیزات انتقال پیام در جامعه منتطر به قدر کفایت اندیشه شده است. گرجه هدایت دردست خداست و سرچشمه های علم در زمان ظهور جوشان خواهد شد که تصورش هم در ذهن نمی گنجد اما با این استدلال شاید نتوان (مرد زمان خویش بودن ) را نادیده گرفت.

/ 7 نظر / 26 بازدید
نوحی

خبر آمد خبری در راه است - سرخوش آن دل که از آن آگاه است و مکه جایگاهی که آمدن نوری را پیام خواهد داد و در آنجا پیام رسانان واقعی در قالب 313 نفر برای یک روخداد عظیم بزرگترین امتحان تاریخ را پس داده اند و مهیای حضور میشوند .... استاد بزرگوار حاجی شدی ، حاجی شدنت مبارک - خوشا به حالت جایگاهی که قدم برمیداری کم جایگاهی نیست برایت آرزوی سلامت و برایم توفیق حضور دوباره کن - یادت باشد حسین ع حاجی عشق خدایی شد سعی کن تا در "سعی " صفا" را احساس کنی حجکم مقبول - نوحی

علی

http://mortezashahidi2025.blogspot.com/

محسن ناهید

جناب اقای عابدینی با سلام امیدوارم طاعات و عبادتان در حج امسال مورد قبول درگاه احدیت قرار گرفته باشه و از این دریای بیکران معنوی نهایت استفاده رو برده باشید بنده تازه به عرصه خبر نگاری پاگذاشته ام و از مطالبی که در وبلاگتون قرار دادید استفاده میکنم با تشکر از شما و مطالب امزندتون منتظر مطالب جدید ومتنوع شما هستم و خوشحال میشم با سرزدن به وبلاگم از نظرات و تجربه شما استفاده کنم ممنونم موفق باشید

نوحی

حاجی آقا سلام هر وقت بفرمایید ما مشتاق زیارت حضرتعالی هستیم - حجکم مقبول

گیتی

سلام دوست گرامی ... اگر مایل به تبادل لینک هستید منو با عنوان " نجوم ، علمی به بزرگی جهان! " لینک کنید و خبرم کنید تا شما رو هم با عنوان دلخواهتون فورا لینک کنم و خبرتون کنم ...

صابری

سلام استاد ، امیدوارم زیارتتون با معرفت بوده و قبول درگاه حق بوده باشه که حتما اینگونه است انشا ا... . مطالبتون رو تقریبا می بینم اگر مایل باشید ، منو به ادرس ashknews لینک کنید . البته از مطالب شما در وبلاگم زیاد استفاده خواهم کرد چون تازه اونرو ایجاد کردم .