برکناری سردبیر سی ان ان به علت ابراز تاسف از رحلت علامه فضل الله

 شبکه خبری (سی ان ان) سردبیر بخش خاورمیانه یی اش را به علت ابراز تاسف از رحلت علامه سید محمد حسین فضل الله برکنار کرد. اوکتاویو  نصر که ١١سال پیش به سی ان ان پیوسته بود ، در ایفای نقش خبرنگاری – مجریگری و سردبیری مقابل و پشت دوربین کارکردی حرفه یی داشت .    نصر لبنانی تبار در توئیتر نوشت : شنیدن خبر درگذشت علامه سید محمد حسین فضل الله اسفبار است ، او یکی از بزرگان حزب الله است که من به او احترام زیادی می گذارم.    خانم نصر هنگام جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی بر ضد لبنان نیز بصورت خبرنگار میدانی حضور داشت. پوشش خبری بسیاری دیگر از رخدادها در جهان عرب نیز در کارنامه حرفه یی او  دیده می شود.    پریسا خسروی معاون ارشد ایرانی تبار بخش بین الملل سی ان ان گفت با نصر صحبت کرده و از او خواسته که سی ان ان را ترک کند. وی گفت :‌ همانطور که می دانید اقدام خانم نصر، واکنش شدیدی برانگیخته است. اخروج نصر از سی ان ان درست یک ماه پس از آن روی می دهد که هلن توماس خبرنگار کاخ سفید هم به سبب اظهارات جنجالی اش در باره رژیم صهیونیستی ، بازنشسته اجباری شد.

/ 6 نظر / 31 بازدید
جوادقنبری

سلام عبدتون مبارک استاد ارجمند نمردیم و معنی آزادی واقعی رو در اونور اب دیدیم سربلند باشید و پاینده

فرداد آزاداندیش

این رفتارهاسیاست بازیه نه سیاست چون سیاست و عقل روابط بین المللی حداقل درظاهربایدطبق شعارهایشان عمل کند(آزادی بیان و دموکراتیک و حقوق بشر و حق اظهارنظر و ....)

فرداد آزاداندیش

حسن آقا مطالب ناب و خواندنی و وب دیدنی دارید تبریک میگم و آرزوی موفقیت روزافزون دارم برای شغل مقدست

طلبه اي از نسل سوم

سلام استاد آیا پرس تی وی آنها را دعوت به همکاری میکند و از این افراد با تجربه استفاده میکند؟ وقتی یک روزنامه نگار در ایران محکوم می شود فردا در رادیو فرداست.